چرا اکادمی دیجیتال مارکتینگ وندانت ؟

تفاوت دوره های دیجیتال مارکتینگ آکادمی آموزشی وندانت با دیگر موسسات و آکادمی ها

مخاطب گرامی به دقت به مطالب زیر توجه کرده تا به وجوه تمایز دوره های دیجیتال مارکتینگ آکادمی آموزشی وندانت با دیگر موسسات آموزشی آگاه شوید.

ما ادعا داریم آموزش دوره های بازاریابی آفلاین و آنلاین در آکادمی وندانت موجب رشد و شکوفایی شما در این صنعت میشود. چرا ؟

۱: مدرسان و اساتید این دوره ها از موسسان و مدیران موسسه دیجیتال مارکتینگ بایابیت هستند. این موسسه به مجموعه ها و شرکت های بزرگی چون اسنپ، مبین نت، مجتمع فنی تهران و غیره … و نیز سازمان های زیادی در حوزه اطلاع رسانی تحت وب و بازاریابی آنلاین کمک نموده و کمیپن های دیجیتال مارکتینگ متعددی را برای شرکتهای تجاری و فروشگاه های آنلاین طراحی و اجرا نموده است.
پس بر خلاف بسیاری از آکادمی ها با آموزشهای صرفا” تئوریک، ما تجربه اجرایی واقعی داریم.

۲ : نه تنها سرفصل های اصلی و اجرایی دیجیتال مارکتینگ را می شناسیم بلکه به راهکارهای عملیاتی نمودن یک پروژه بازاریابی آنلاین آگاهیم و کارگاه های عملیاتی هدفمند برگزار میکنیم.
پس ورکشاپ ها یا دوره های عملی کاملا” حقیقی برایتان تعریف و عملیاتی می کنیم.

۳ : کلاس ها را به صورت محدود برگزاری می کنیم و برای هر دانشجو ، یک پروژه منحصر به فرد و عملیاتی تعریف میکنیم. با این کار ، هم به صورت عملی وارد پروژه خود می شوید و هم با راه کارهای دیگر دانشجویان آشنا خواهید شد.
پس هر دانشجو، منحصر بفرد خواهد بود.

۴ : برای نخستین بار در تاریخ برگزاری دوره های آموزشی دیجیتال مارکتینگ، تدریس اصول و قواعد بازاریابی آفلاین و آنلاین به صورت همزمان و توسط دو استاد به طور همزمان حاضر در کلاس صورت میپذیرد. ساعت نخست به فراگیری اصول بازاریابی آفلاین  (پایه علم بازاریابی) خواهید پرداخت و در ساعت دوم، آموزه های ساعت اول در قالب دیجیتال مارکتینگ آموزش داده میشوند. این نوع برنامه ریزی آموزشی بی سابقه بوده و برای نخستین بار در کشور همگام و هماهنگ با آکادمی های مطرح جهان، در ایران برگزار می گردد. لازم به ذکر است که درک بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ) مستلزم آگاهی و تسلط بر علم بازاریابی است و این مهم در ساعت اول هر کلاس، توسط استاد مربوطه آموزش داده خواهد شد.
پس بازاریابی آفلاین و آنلاین به صورت همزمان و با حضور دو استاد حاضر در کلاس انجام خواهد شد.

۵ : مدارک اعطایی دوره های آزاد از سوی آکادمی آموزشی وندانت، رسمی بوده و علاوه بر آن به دانشجویانی که موفق به اتمام دوره های آموزشی بشوند، در صورت درخواست دانشجو، با اخذ هزینه ای معادل ۲۰ پوند انگلستان ، گواهینامه دوره از شرکت High Tech انگلستان به نیز اعطا خواهد شد.

 

جهت ثبت نام در دوره با ما تماس بگیرید. ۲۶۸۵۳۴۸۲ داخلی ۱۱۰