آکادمی آموزشی وندانت

دوره های آموزشی خصوصی و غیر سازمانی در آکادمی وندانت در حال حاضر معطوف به تدریس مدیریتی و عملیاتی دیجیتال مارکتینگ می باشد.
دغدغه افزایش فروش و توسعه بازار از دیرباز بزرگترین مسئله و مشکل صاحبان کسب و کار بوده است. تا چند سال پیش شرکت ها، استارت آپ ها و سازمان هایی که نیاز به دیده شدن، اطلاع رسانی حداکثری یا افزایش فروش دارند از طریق بازاریابی آفلاین (بیلبورد، نشریه، نمایشگاه، رادیو، تلویزیون و غیره) اقدام به بازاریابی مینمودند. بازاریابی آفلاین یا در اصلاح کنونی، بازاریابی سنتی، در زمان نبود فناوری های مرتبط به دیجیتال مارکتینگ گاها” از بازخورد نسبتا” مناسبی برخوردار بود و در بسیاری مواقع نیز از موفقیت چندانی برخوردار نمیشد. دلیل این امر چیزی نیست جز موارد زیر :
*  گستردگی جغرافیایی تبلیغات بیلبوردی، نشریه ای و … در مقایسه با شیوه های اینترنتی بسیار کمتر است.
* هزینه اجرای کمپین های آفلاین یا سنتی در قیاس با بازاریابی آنلاین به مراتب بالاتر است.
* تبلیغات و کمپین های آفلاین عموما” همانند دیجیتال مارکتینگ قابل آنالیز و دریافت بازخورد نیستند.
*  سرعت اجرای کمپین های تبلیغاتی در شیوه آفلاین بسیار پایین تر از حالت آنلاین می باشد.
*  تنوع کانال های اطلاع رسانی در شیوه آفلاین به مراتب از دیجیتال مارکتینگ پایین تر است.
*  تعداد مخاطبین قابل دسترس در فضای وب، صدها هزار برابر شیوه بازاریابی آفلاین است.
و بسیاری دلایل دیگر ….
بسیار خوب !
ده ها فاکتور دیگر وجود دارد که دلیل اقبال عمومی به فناوری های دیجیتال مارکتینگ یا همان بازاریابی آنلاین میباشد.
موسسه وندانت و موسسه دیجیتال مارکتینگ بایابیت با استفاده از تجربه ی ارزنده خود از سال ۱۳۸۶ در حوزه فناوری های اطلاع رسانی، کمپین های تبلیغاتی تحت وب و همچنین دیجیتال مارکتینگ، اقدام به برگزاری دوره های دیجیتال مارکتینگ نموده است.
نکته قابل توجه و بسیار مهم اینکه در بسیاری از موسسات، شرکت ها و یا وب سایت های آموزش مجازی، دوره هایی حضوری یا غیر حضوری در خصوص آموزش دیجیتال مارکیتنگ برگزار مینمایند. مشکل عمده افلب پایگاه های آموزشی در دو عامل زیر نهفته است:
۱ : دانشجویانی که در دوره های دیجیتال مارکتینگ شرکت می نمایند، اغلب هیچ گونه علم و دانشی نسبت به اصول و قواعد پایه بازاریابی ندارند و مرجع آموزشی، صرفا” به بیان محدود اطلاعات و داده در خصوص فناوری های دیجیتال مارکتینگ می پردازد.
در صورتی که یادگیری صحیح و اصولی دیجیتال مارکتینگ و موفقیت در اجرای کمپین های بازاریابی آنلاین، قطعا” مستلزم آشنایی به علم بازاریابی میباشد.

در دوره های دیجیتال مارکتینگ وندانت، اساتید بازاریابی آفلاین در ساعت نخست، اقدام به تدریس علم بازاریابی نموده و در بلافاصله در ساعت دوم، آموخته های ساعت قبل در قالب آنلاین بیان شده و مثال های عملی زیادی در همان ساعت کار خواهد شد. این شیوه تدریس، استانداردترین و کامل ترین نوع آموزش و همگام با دانشکده های مطرح جهان و آکادمی های بزرگ دنیا میباشد.
۲ : دقت کنید …. سرفصل تدریس دوره های دیجیتال مارکتینگ در آموزشگاه های مختلف، متغیر و متفاوت است !
چرا ؟ دلیل آن عدم آگاهی عده ای از آنان (نه همگی) در خصوص سر فصل های اصلی و مهم در یادگیری مهارت های دیجیتال مارکتینگ است.

 

آکادمی آموزشی وندانت، سر فصل دروس دانشجویان را بر اساس سلسه مراتب علمی و عملی دیجیتال مارکتینگ و با توجه به تجربیات اجرایی خود در این حوزه طراحی نموده است.
شیوه تدریس دوره های دیجیتال مارکتینگ در آکادمی وندانت بدین گونه است سرفصل های انتخاب شده برای هر جلسه، در ساعت اول توسط آقای دکتر محمد بلوریان تهرانی تدریس و در ساعت دوم توسط آقای امیر مسعود مددی در قالب آنلاین بیان شده و کارگاهی عملی در حوزه اجرا و درک مفاهیم و اصول اجرای بازاریابی به شیوه آنلاین (دیجیتال مارکتینگ) در همان ساعت برگزار می گردد.

هدف از برگزاری این دوره ها ، تربیت مشاورین و مجریان کمپین های دیجیتال مارکتینگ است تا با افزایش دانش خود در این حوزه و کسب تجربه، به راحتی قادر به ارائه مشاوره و اجرای بازریابی آنلاین، هم برای کسب و کار خود و هم سایر کسب و کارها باشند.