Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home2/bayabitc/vandanet.com/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2758

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home2/bayabitc/vandanet.com/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2762

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home2/bayabitc/vandanet.com/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3706
خدمات مدیریت پیمان - موسسه فرهنگی هنری پارس وندانت

خدمات مدیریت پیمان

 مدیریت پیمان (Management Contracting)

موسسه وندانت،
پروژه های فرهنگی هنری، منابع انسانی، آموزشی، مشاوره کسب و کار و بسیاری از پروژه های دیگر را در قالب پیمان مدیریت برای سازمان ها و وزارتخانه انجام میدهد و هیئت موسس، اتاق فکر و تیم اجرایی موسسه در این زمینه سابقه ای طولانی و تجربه ای منحصر بفرد دارد. حوزه مشاوره، مدیریت و اجرا در این خصوص آنقدر گسترده است که از ذکر جزئیات آن خودداری نموده و به ذکر پاره ای توضیحات در این خصوص بسنده میکنیم.

مدیریت پیمان به طور ساده عبارت است از مدیریت فنی، اجرایی، مالی و اداری جهت انجام پروژه مورد نظر که صاحب کار تنها هزینه‌های صورت گرفته را پرداخت‌ نموده و مدیر تمامی موارد دیگر را انجام می‌دهد. از جمله وظایف مدیر در بحث مدیریت پیمان می‌توان به موارد ذیل اشاره نمود:

– بررسی و برآورد اولیه هزینه‌های اجرایی با توجه به نقشه‌ها و مشخصات فنی و اجرایی پروژه.
– انجام کلیه عملیات اجرا در پروژه ها، تعیین پیمانکاران و عقد قرارداد با آن‌ها.
– تهیه و خرید کلیه زیر ساختهای لازم جهت اجرای پیمان.
– نظارت کامل و دقیق و ایجاد هماهنگی‌های لازم در اجرا.
– تهیه صورت هزینه‌های انجام‌شده و ارائه آن به کارفرما.
و …

مدیریت پیمان (MC) در موسسه وندانت

۱- در تمامی موارد و هزینه‌های صورت گرفته، صاحب کار نظارت کامل دارد.
۲- در هر مرحله صاحب کار می‌تواند بنا به صلاحدید خود تغییراتی در زیرساخت اجرایی و … ایجاد نماید.
۳- صاحب کار نیازی به حضور در محل اجرای پروژه ندارد و می‌تواند تمامی گزارش‌ها را به صورت مکتوب بررسی نماید.
۴- هزینه‌های تمام‌شده کار ( با احتساب هزینه پیمان مدیریت) بسیار کمتر از هزینه قراردادهای پیمانکاری و … می‌شود.
۵- با توجه به اینکه مدیریت پیمان توسط این گروه انجام می‌شود، در تمامی مراحل متخصصین و کارشناسان باتجربه حضور خواهند داشت و صاحب کار از صحت اجرا و سرعت کار مطمئن خواهد بود.
۶- اختلافات رایج سایر قراردادها همچون تغییر در قیمت‌ها و ضرایب قرارداد و … در این قرارداد وجود نخواهد داشت.
۷- نوسانات بازار باعث ضرر و زیان طرفین در قرارداد نخواهد شد.
۸- مالکیت، اسناد و حق فروش تماماً در اختیار صاحب کار خواهد بود و وی هیچ ریسکی را در ارتباط با سرمایه خود متقبل نخواهد شد.
۹- صاحب کار هیچ هزینه ای بابت نقل و انتقالات و قرارداد در دفترخانه و بنگاه پرداخت نمی کند. این هزینه ها تقریباً برابری می کند با کلیه دستمزدی که مدیر پیمان در طول پروژه دریافت می کند.

 موسسه فرهنگی هنری پارس وندانت آماده انجام پروژه های مدیریت پیمان در سازمانها و وزارتخانه ها با رویکرد فرهنگی هنری، منابع انسانی و برنامه ریزی سازمانی، همایشها و نمایشگاهها، آموزش سازمانی، مشاوره کسب و کار، طراحی و اجرای نظام ها و کمپین های اطلاع رسانی تحت وب شرکتی و سازمانی و نیز تبلیغات و انتشارات می باشد.